sadsad x
asdasd
Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Sipariş / Kargo
 • Aradığım Ürüne Nasıl Ulaşabilirim?

  Sayfanın sağ üst köşesine yerleştirilmiş arama alanına aradığınız ürün grubunu yazarak veya sayfanın üst tarafında bulunan kategorilerden istediğiniz ürün grubuna ulaşabilirsiniz. Sıralama butonlarını kullanarak renk ve fiyat ile ilgili istediğiniz gösterime erişebilirsiniz.

 • Siparişlerimi Nereden Görebilirim?

  Siparişlerinizi, Ezra Naturel "Hesabım" sayfasınızda bulunan "Siparişlerim" bölümünden görebilir ve inceleyebilirsiniz. 

 • Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?

  Siparişinizi verdikten 10 dakika içinde iptal talebinde bulunabilirsiniz. Bu süre sonrasında sipariş değişikliği gerçekleştiremezsiniz. 

 • Satın aldığım ürünle ilgili siparişimi iptal etmek istersem ne yapmam gerekiyor?

  İşleme alınmış siparişlerin iptali mümkün değildir. Siparişiniz işleme alındıysa iptal edemezsiniz. Ürün size ulaştıktan sonra, iadeye uygun şekilde yasal iade hakkınızı kullanabilirsiniz. 

 • Yaptığım alışverişlerde ürünüm ne zaman kargoya verilir?

  Özel durumlar dışında, tüm siparişleriniz 24-48 saat içerisinde, ilgili departman tarafından kargoya verilir. Kargo süreci başladığında, bize iletmiş olduğunuz iletişim bilgilerinize e-mail veya sms olarak bilgilendirme yapılır.

 • Siparişlerimin sevkiyat durumunu nereden takip edebilirim?

  Siparişlerinizi "Hesabım" > "Siparişlerim" başlığı altından kontrol edebilir ve siparişlerinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz.

 • Siparişimi tamamladıktan sonra kargo bilgilerimi nasıl takip edeceğim?

  "Hesabım" sayfasından ilgili siparişinizi görüntüleyip "Siparişlerim" başlığı altından siparişinizin kargo sürecini takip edebilirsiniz.

  Kargo takip numaranızın üstüne tıkladığınızda ilgili kargo şirketinin sayfasına yönlenerek siparişinizin takibini yapabileceksiniz.

  Siparişiniz kargoya verildiği anda tarafınıza e-posta ile bilgi verilecektir.

 • Sipariş teslimat adresimi değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim?

  "Sipariş adresinizi "Hesabım" sayfasında bulunan "Adreslerim" bölümünden değiştirebilir ya da satın alma işlemi sırasında "Yeni Adres Tanımlamak İstiyorum" butonunu işaretleyerek yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz.

  Bu adres o andan sonraki siparişinizde teslimat adresi olarak çıkacaktır. Sipariş verme işlemi sırasında ilgili sipariş için teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Ancak bu değişiklik hesabım sayfasına yansımaz sadece ilgili siparişi etkilemektedir.

  Vermiş olduğunuz siparişlerinizdeki teslimat adresinizi değiştirmek için Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Siparişimin elime ulaşamadığı durumlarda ne yapabilirim?

  Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim etmektedir.

  Adresinizde bulunamamanız durumunda, kargonuzu getiren görevli paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair bir not bırakır.

  Kargonuzun durumunu "Hesabım" sayfasında bulunan “Siparişlerim" bölümündeki “Kargo Takip” linkine tıklayarak takip edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.