sadsad x
asdasd
Teslimat ve İade Koşulları


1- Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış ve ambalajının açılmamış olması koşuluyla, ambalajında ve karton kutusunda 14 gün içinde, faturanızdaki iade bölümünü doldurarak anlaşmalı kargomuz ile veya bizimle iletişime geçip, bilgi alarak, nakliye ücreti satıcıya ait olmak üzere iade edebilirsiniz. Satıcının anlaşmalı olmadığı kargo ile cayma hakkının kullanılması halinde kargo ücreti alıcıya aittir. 

2- Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk on dört (14) gündür. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade Adres Bilgisi

Firma : VEZİROĞLU TARIM ÜRÜNLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. 

Adres: Dumlupınar Cad. Güvenevler Mah. 1947 Sok. Optima İş Merkezi Kat:10 No:22 Yenişehir / MERSİN


3- İade nedeniyle www.ezranaturel.com' a gönderdiğiniz ürünlerin satın aldığınız tarihteki fiyatları üzerinden iade tutarınız hesaplanmaktadır. Varsa, Kargo bedeli ile tarafınıza iade edilir. Sadece geri gönderdiğiniz ürünlerin bedelinin iadesi hesabınıza gerçekleştirilir. Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar kampanya şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülür.

4- Aksesuar kategorisi içerisinde bulunan ürünlerde iade kabul edilmemektedir. Zabıt tutturulmayan hasarlı ve ayıplı ürünler tarafımızdan iade alınmayacaktır. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra www.ezranaturel.com tarafından kredi kartınıza/banka hesabınıza ürün bedeli on (14) gün içerisinde iade edilecektir.

5- Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 1- 2 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın sorumluluğu bulunmamaktadır.

6- Her türlü ödemenizde, tarafımızdan bankanıza tüm tutar iade edilir. Ödemenizi taksitli olarak yaptığınızda, iadeniz her ay kartınıza, taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza her ay taksitli olarak yansıması tamamen bankaların süreç ve uygulamalarıyla ilgilidir. Konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz. Ayrıca, ekstrenizde iade işlemini görebileceksiniz. Not: Ödemesini yapmış olduğunuz taksit tutarları, ilk ekstrenizle birlikte kredi kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

Satın alınan ürünün ayıplı olduğunun anlaşılması halinde, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren yedi (7) gün içerisinde iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Üründe kullanımdan doğan bir kusur yoksa stoklarda bulunan ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin stoklarda olmaması durumunda ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.

7- Her sipariş, faturasıyla birlikte kargoya verilir. Resmi faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşet içinde size ulaştırılır. Herhangi bir nedenden dolayı, faturanız siparişinizle birlikte gelmediyse kargo yetkilisine fatura talebinizi tekrar iletin. Talep ettiğiniz halde size teslim edilmeyen faturalarınız için tutanak hazırlatın ve bu konuda bizi bilgilendirin. Böylece, en kısa zamanda faturanızın aslı ya da “aslı gibidir” kaşeli bir kopyasını adresinize gönderebiliriz.

8- Sipariş tamamlanma aşamasından sonra siparişin iptal süreci 10 dakikadır. Bu süreçte siparişinizi iptal ederek ödemenizi geri alabilirsiniz. 10 dakikadan sonra siparişiniz depomuz tarafından fatura aşamasına geçilip kargo süreci başlatılacağından, iptal talepleriniz iade işlemleri aşamasına göre değerlendirilecektir.

**Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir sorun olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından www.sofrasanat.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

*Kargo görevlisinden ürününüzü teslim alırken lütfen ürünün yıpranmış zarar görmüş olup olmadığına dikkat ediniz.

*Eğer ürün zarar görmüşse görevliye zabıt tutturunuz.

*Zabıt tutturulmayan hasarlı ve ayıplı ürünler tarafımızdan iade alınmayacaktır.

9- Sipariş İptali Nasıl Yapılır.

Kredi Kartı, Havale/EFT veya Kapıda Ödeme seçeneklerinden herhangi biriyle oluşturduğunuz siparişi kargoya verilmeden önce de iptal etme hakkında sahipsiniz. Bunun için iptal etmek istediğiniz siparişin "Sipariş Numarası"nı aşağıdaki iletişim bilgilerimizden birine bildirmeniz yeterlidir. Kredi Kartı ile oluşturulan siparişlerin iptal edilmesi durumunda sofrasanat.com iptal sürecini hemen başlatacak ve ödemenizin kartınıza iade edilmesi için gereken işlemleri ivedi bir şekilde yapacaktır. Yalnız ödemenin Kredi Kartınız'a iade edilme süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Havale/EFT ile oluşturulan siparişlerin iptal edilmesi durumunda ödemeniz, aşağıdaki iletişim bilgilerimizden birine bildireceğiniz hesabınıza 1-3 iş günü içerisinde iade edilecektir.

Çağrı Merkezi İletişim Hattı:

Telefon: +90 (324) 321 7171

WhatsApp: +90 537 922 68 71

e-mail: info@ezraoliveoil.com / info@ezranaturel.com

Adres: Dumlupınar Cad. Güvenevler Mah. 1947 Sok. Optima İş Merkezi Kat:10 No:22 Yenişehir / MERSİN


10- Ürünümü iade ederken kargo ücreti ödeyecek miyim?


Sitemizden aldığınız ürünü, cayma hakkınızı kullanarak, bizim belirlediğimiz kargo şirketiyle, nakliye ücreti satıcıya ait olmak üzere iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, tüm aksesuarları orijinal kutusu ve fatura/irsaliye birlikte, anlaşmalı kargo firmamızla ücretsiz gönderebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.